Česky English Deutsch Polski Slovensky

Chata Jezevčí Brloh

Orlí Hnízdo Medvědí Skála

Představujeme Vám naši novou chatičku. Chatička se nachází na slunném kopci nad obcí Pstruží, pod Lysou horou. Nese název “ Jezevčí brloh”, jelikož se nedaleko od ní nachází jezevčí stezka. Na první pohled malebná chatička Vás dozajista překvapí svým prostorem.

Je vhodnou volbou pro lidi, kteří si chtěji příjemně odpočinout, ale také pro aktivní lidi, kteří mají rádi turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití a pro všechny milovníky přírody. Nemovitost je vhodná pro 8 osob /včetně dětí/.

Možno navýšení kapacity 18 osob,pronájmem nemovitosti Medvědí skála a Vlčí doupě

.

Vybavení

WiFi připojeníSaunaVířivá vanaLCD TVSatelitní televizeUbytování pro 8 lidíSprcha a rohová vanaKrb

Chata disponuje třemi patry. V prvním patře se nachází odpočinková místnost s kachlovými kamny, dva dvoulůžkové pokoje, dvě toalety, koupelna se sprchovým koutem a vanou, plně vybavená kuchyň (včetně spotřebičů) a v neposlední řadě jídelna s proskleným výhledem do přírody, který umocní zážitek Vašeho pobytu.

V druhém patře naleznete 2 větší dvoulůžkové pokoje s balkóny, které ocení ne jeden milovník romantických výhledů.

V suterénu můžete relaxovat nebo trávit zábavné večery u sklenice dobrého pití. V suterénu se nachází finská sauna, toaleta a sprcha, ale také posezení, kde se zastaví čas.

Pokud preferujete vířivku, nebudete o ni ochuzeni, ta se nachází ve venkovní části. Pro milovníky grilování je chata vybavena o terasu s ohništěm a grilem.

Okolí chaty je oplocené a parkovat můžete jen 100m pod chatou.

Cenu za pronájem naleznete v sekci ceník.

V zimních měsících se k chatě dostanete pouze se sněhovými řetězy!!! Prosím nepodceňujte tuto informaci!!!

Rekreace

Nejbližší možnost koupání v masážním bazénem SPA v objektu, aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm 15km (tobogán 60m, masážní trysky, podvodní masáže, proudový kanál, vodní hřib, šplhací síť, ostrůvek, chrlič vody, dvoudráhová vodní skluzavka), polárium v Čeladné 5km (celotělová chladová terapie při minus 120°C).

Prosper Club v Čeladné 5km (36-ti jamkové golfové hřiště). Nejbližší lyžařský vlek Opálená 1km.

Více o aktivitách se dozvíte v sekci turistika a zajímavosti.

Profil na Facebooku

Abychom Vám mohli nabídnout maximum, máme také profil na Facebooku, kde můžete napsat jakýkoliv dotaz nebo se jen podělit o zážitky, ktreré jste prožili na naši chatě. Můžete také přidat zajímavé fotografie z Vašeho pobytu.

Budeme rádi, když náš profil navštivíte a doporučíte všem svým známým a kamarádům.

Doporučit stránku kamarádovi


Beskydy Valšsko