VIP program

Aby byla Vaše luxusní dovolená v Beskydech opravdu nezapomenutelná a dokonalá, připravili jsme si pro Vás několik nabídek doplňkových služeb v rámci VIP programu.

vip program

SPA a Wellness

Pokud hledáte místo, kde se Vaše tělo odreaguje a uvolní, je chata Orlí hnízdo tím pravým místem pro Vaši dovolenou. Pro příjemnou regeneraci je určena finská sauna a také whirlpool. Velice oblíbenou službou mezi klienty jsou také relaxační masáže k uvolnění těla.

wellness

Catering

Pro výjimečný kulinářský zážitek nemusíte vozit spousty jídla s sebou. Po domluvě Vám můžeme nabídnout cateringové služby jak pro romantickou večeři, tak i pro pořádný raut pro velkou skupinu lidí. Naše chaty disponují také vinotékou, kde si přijdou na své i znalci vín, pro které máme v nabídce výběr vín z našeho viného sklepa, který je také možnost pronajmout.

catering

Služby

Jelikož hory nabízejí plno zábavy jak pro dospělé, tak i pro děti, máme pro Vás nachystáno několik věcí pro aktivní trávení dovolené. Děti určitě ocení odrážedla, zatímco jízdu na saních a bobech si užijí i dospělí. Pro letní měsíce jsou k dispozici ještě také dětská šlapadla a kola.

sluzby

Servis

Pro Vaši dokonalou romantiku jsme schopni zajistit také dárkovou kytici, která potěší každou ženu. V případě chladnějších dní Vám můžeme nabídnout venkovní plynové teplomety, díky kterým se budete cítit příjemně v teple. Zajistíme Vám nejen romantickou výzdobu vašeho pokoje pro nezapomenutelné chvíle, ale také například dort k Vašim narozeninám.

servis

Ceník

Ceny za jednotlivé služby v rámci VIP programu naleznete ZDE - v sekci ceník.
Veškeré doplňkové služby zajišťuje společnost AT Company s.r.o.

Doporučit stránku kamarádovi


Beskydy Valšsko