fbpx
Bar s alkoholickými nápoji

firmy a teambuildingy

Líbí se Vám klid, zázemí a možnosti chatiček? Jste firma a máte více lidí, než se vejde do jedné chatičky? Nezoufejte …naše chatičky jsou co by kamenem od sebe. Medvěd od Vlka na dohled a Jezevec asi 2 minuty chůze. Ubytujte se tak, jak Vám to bude vyhovovat, rozdělte týmy a užijte si ducha každé chatičky. Společně můžete žít, bavit se a být v grillhousu či viném sklípku. Užijte si hory, relax a pohodu jako jedna firma!

Stůl připravený na degustaci

akce a akcičky

Všechno je možné. Umíme splnit i ta nejnáročnější přání a naše chatičky jsou ideálním místem pro akce a akcičky všeho druhu. Zábavy je tady dostatek, o pohodu a wellness je postaráno a když budete chtít něco „spešl“, stačí říct …gastronomické potěšení přímo kosmické a viném sklípku můžete strávit celého hodiny a stejně se Vám nebude chtít ven.

Degustace vína s číšníkem

oslavy a svatby

Ať už plánujete rodinné setkání, oslavu kulatin či rovnou svatbu …i pro tohle je na chatičkách perfektní místo. Hosty skvěle ubytujete v poctivých interiérech ze dřeva a kamene, o jídlo a pití nouze nebude …bude ho doslova přehršel a společně to naplánujeme dle Vašich představ a k dispozici je samozřejmě také wellness a zázemí každé z chatiček. Vaši hosté budou jako v bavlnce.