fbpx
Wellness místnost v chatičce

SPA a wellness

Každá z chatiček má vlastní privátní wellness. Je jen Vaše a nikdo Vás nebude rušit. Užijte si tepla, vody, bublinek, romantiky a hlavně klidu. A když budete chtít ještě více ...stačí jen pomyslet a zajistíme pro Vás masáže a jiné terapie pro povzbuzení těla i mysli. Vždyť jste si sem jeli užít a relaxovat!

Degustační menu v chatičce

Jídlo jsou smysly ...

Rozumíme tomu, když chcete něco extra a umíme to zajistit. Jsme na to perfektně vybaveni. Ve svahu vykopaný vinný sklep, kde můžeta trávit hodiny a taky grillhouse, kde vznikají pokrmy a hostiny nevídaných rozměrů a chutí. Vše lze k jednotlivým chatičkám pohodlně pronajmout.

Vinný sklípek v chatičce

...a nejen pro dva.

Rozhodně se máte nač těšit, stačí jen vyslovit přání a zajisíme vše pro dokonalou hostinu včetně šéfkuchaře, obsluhy, nákupu, tabule ...zkrátka, abyste s přáteli, ale klidně jen ve dvou a u svíčky, zasedli a mohli se dobře bavit a spokojeně jíst. Jen se zamyslete, na co máte chuť?

Pokerový stůl v chatičce

Co můžete mít po ruce

Součástí chcatiček je nepřeberné moře nejrůznějšího vybavení. Od dětských kol a šlapadel, přes sáně, boby až po plynové teplomety, aby jste si i v zimě užili venkovní posezení. Stačí říct a jsou tady pro Vás.

VIP cedulka ma kůlu v chatičce

Váš concierge

Mohou to být drobnosti, ale klidně třeba celý svět. To jsou služby osobního concierge. Stačí říct co byste potřebovali a vždy najdeme řešení a že jsme zvyklí na ledacos, tak také umíme mnohé vyplnit a Vaše představy ještě překonat. Schválně, přijeďte a vyzkoušejte nás - zajistíme pro Vás cokoliv.

Ceník

SPA a wellness

mokrá pedikúra

650 Kč

manikúra

450 Kč

relaxační masáž 45 min

590 Kč

relaxační masáž 70 min

890 Kč

Catering

catering dle Vašeho přání

dle požadavku

mexická degustace

dle požadavku

vinná degustace

dle požadavku

Doplňky

zapůjčení cestovní dětské postýlky/pobyt/

1000 Kč

zapůjčení výčepního zařízení s chlazením

1500 Kč

zapůjčení plynového ohřívače včetně plynu - 1 plynová nádrž

1950 Kč

květinová výzdoba

dle dohody

Další možnosti

pronájem pokrové místnosti

2500 Kč

pronájem vinného sklípku

3500 Kč

pronájem grillhouse

5800 Kč

pronájem venkovního relax sudu

3500 Kč

Fotogalerie